👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بررسی حقوقی تغییر قرارداد های نفتی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بررسی حقوقی تغییر قرارداد های نفتی

دانلود پروژه بررسی حقوقی تغییر قرارداد های نفتی با فرمت پاورپوینت و در 23 اسلاید قابل ویرایش

توضیحاتی در خصوص پاورپوینت دانلودی:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع بررسی حقوقی تغییر قرارداد های نفتی می باشد که در حجم 23 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته حقوق به عنوان سمینار و پروژه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

تحقیق حقوقی تغییر قراردادهای نفتی

فهرست مطالب

موارد مورد بررسی در قراردادهای بین المللی نفتی

اصل لزوم قرارداد

تفسیر قراردادهای نفتی

اصل حاکمیت اراده

نظر به تابعیت قرارداد از قواعد بازرگانی

شرط ثباط

اعتبار شرط ثبات از دیدگاه حقوق ملی

اعتبار شرط ثبات در حقوق بین الملل

رویه داوری بین المللی در شرط ثبات

دولت و حق تغییر قرارداد

اختیار دولت در تغییر قراردادها در قوانین آمریکا

اختیار دولت در تغییر قراردادها در حقوق فرانسه

قسمتی از متن:

حقوق تغییر قراردادهای نفتی

تغییر قراردادهای نفتی به واسطه اهمیت یافتن تعیین قانون حاکم نقش به سزایی دارد. تعیین قانون حاکم بر قراردادهای بین المللی سرمایه گذاری از موضوعاتی بوده که در قرن 20 مورد بحث بسیاری از پرونده های دادگاه های بین المللی قرار گرفته و عهدنامه های بسیاری در این خصوص منعقده شده و یا به تصویب مراجع بین المللی رسیده است، زیرا قانون حاکم بر قرارداد در بسیاری از موارد سرنوشت آثار قرارداد را تعیین می نماید. به هر ترتیب روش و رویه تعیین قانون حاکم در قراردادهای نفتی، تأثیر به سزایی در تعیین اختیارات دولت میزبان برای تغییر مفاد قرارداد دارد.

👇محصولات تصادفی👇

چادر مشکی و تکنیک های تولید ترجمه مقاله مسیریابی چندمسیره¬ی دینامیکی برای MANETها – یک روش تطبیقی QoS پایان نامه بررسی وضعیت خانوادگی و تحصیلی نوجوانان سارق (14-11) ساله ی کانون اصلاح و تربیت پروژه طرح کارآفرینی تولید آب میوه به روش صنعتی كنترل توربینها توسط PLC و توزیع تولید توسط میکرو توربین ها