👈 فروشگاه فایل 👉

پروژه کارآفرینی تولید کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ

ارتباط با ما

... دانلود ...

پروژه کارآفرینی تولید کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ

دانلود پروژه کارآفرینی تولید کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ در 39 صفحه ورد قابل ویرایش آماده ارائه با فرمت doc

دانلود پروژه کارآفرینی تولید کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ

در 39 صفحه ورد قابل ویرایش آماده ارائه با فرمت doc

مقدمه :

نام محصول کغذ تست لاینر و وایت تاپ بوده و اغلب جهت استفاده در لایه رویی کارتن های بسته بندی به صرف می رسد. چگونگی طبقه بندی این محصول علاوه برز نوع کاربری آن در لایه میانی موجدار (فلوتینک)، سطوح طرفین موجدار (لایتر) و سطوح بیرونی تاپ لاینر یا تست لاینر، بر اساس نسبت وزنی آن در واحد سطح تعیین گردیده و انواع مختلف آن عبارتند از   و همچنین تقسیم بندی دیگر بر پایه سفید شده یا دولایه و تک لایه بودن و یا نبودن پوشش و پوشش دهی شده نیز مطرح می باشد.

 

1 – 2 نام کامل طرح و محل اجرای آن :

تولید کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ

محل اجرا :

 

1 – 3 – مشخصات متقاضیان :

نام

نام خانوادگی

مدرک تحصیلی

تلفن

 

 

 

 

 

 

1 – 4 – دلایل انتخاب طرح :

توجه به خودکفایی این صنعت و همجنین نیاز بازار داخلی به تولید این محصول با توجه به این که تولید کاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ می تواند به رشد و شکوفایی اقتصادی کشور کمکی هر چند کوچک نماید و با در نظر گرفتن علاقه خود به فعالیت های صنعتی این طرح را برای اجرا انتخاب کرده ام.

 

1 – 5 میزان مفید بودن طرح برای جامعه :

این طرح از جهات گوناگون برای جامعه مفید است ، شکوفایی اقتصادی و خودکفایی در تولید یکی از محصولات ، سوددهی و بهبود وضعیت اقتصادی ، اشتغالزایی ، استفاده از نیروی انسانی متخصص در پرورش کالای داخلی و بهره گیری از سرمایه ها و داشته های انسانی در بالندگی کشور .

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت آشنای با معماری جهان معماری مدرن اولیه 16 اسلاید طرح توجیهی تولید ریل ساچمه ای 2 تیکه و 3 تیکه پروژه کارآفرینی کارخانه تولید دستگاه آبمیوه گیری دانلود پاورپوینت مرحله ورودی در مدیریت استراتژیک سنجش آمادگی تحصیلی کودکان 6 ساله بدو ورود به دبستان و عوامل موثر بر این آمادگی در استان قزوین در سال 1385