👈 فروشگاه فایل 👉

پروژه ماهیت مدیریت منابع انسانی فصل اول کتاب مدیریت منابع انسانی سعادت

ارتباط با ما

... دانلود ...

پروژه ماهیت مدیریت منابع انسانی فصل اول کتاب مدیریت منابع انسانی سعادت

دانلود پروژه پاورپوینت ماهیت مدیریت منابع انسانی (فصل اول کتاب مدیریت منابع انسانی سعادت) در 14 اسلاید

این فایل شامل پاورپوینت فصل اول کتاب مدیریت منابع انسانی دکتر اسفندیار سعادت که از جمله منابع مهم درس مدیریت منابع انسانی در سطح کارشناسی است با عنوان ماهیت مدیریت منابع انسانی می باشد. این پروژه دانلودی به صورت شکیل تهیه گردیده است و در صورت تمایل می توانید فرمت آن را به ورد نیز تغییر دهید.

توجه ! جهت دانلود فصول دیگر کتاب مدیریت منابع انسانی سعادت در زیر تصویر همین پست و در بخش برچسبها بر روی کلیک واژه مدیریت منابع انسانی سعادت کلیک کنید تا به لیست همه فصلهای این کتاب دسترسی داشته باشید.

فصل نخست مدیریت منابع انسانی اسفندیار سعادت

فهرست مطالب

مقدمه

عوامل مهم در گسترش نقش مدیریت منابع انسانی

وظایف مدیریت منابع انسانی

راههای اثربخشی بیشتر مدیریت منابع انسانی

نقش مدیریت منابع انسانی در سودبخش سازمان

نتیجه گیری

----------------------------

ماهیت مدیریت منابع انسانی

بخشهایی از متن پاورپوینت دانلودی

مقدمه

مدیریت منابع انسانی را شناسایی، انتخاب، استخدام، تربیت و پرورش نیروی انسانی به منظور نیل به اهداف سازمان تعریف کرده اند. منظور از منابع انسانی یک سازمان، تمام افرادی است که در سطوح مختلف سازمان مشغول به کارند و منظور از سازمان، تشکیلات بزرگ یا کوچکی است که به قصد و نیتی خاص و برای نیل به اهدافی مشخص به وجود آمده است.

در تقسیم بندی سازمان، مدیریت منابع انسانی در ردیف مدیریت تولید، مدیریت مالی و غیره قرار گرفته و انجام امور مربوط به آن به عهده حوزه ای معین واگذار گردیده است. این حوزه ممکن است مستقیماً تحت نظر ریاست سازمان باشد یا اینکه با واسطه هایی تحت نظر وی قرار گیرد و دارای وظایفی کاملاً تخصصی است که نقش مهمی در موفقیت نهایی سازمان دارد.

نقش مدیریت منابع انسانی در سودبخشی سازمان

وظیفه اصلی مدیریت منابع انسانی رسیدگی به امور مربوط به کارکنان است و مسئولان و متخصصان امور پرسنلی وقت و نیروی زیادی صرف آن می کنند؛ اما پرداختن به این امور تنها وظیفه مدیریت منابع انسانی نیست و تصمیم گیریها و عملکرد مسئولان امور پرسنلی اغلب به طور مستقیم در سود بخشی سازمان تاثیر می گذراد.نمونه هایی از اقدامات مسئولان امور پرسنلی که می تواند با کاهش هزینه ها یا افزایش تولید و کارایی، به سودبخشی بیشتر سازمان کمک کند به شرح زیر است:

1. کاهش اضافه کاریهای غیرضروری با افزایش راندمان کار در ساعات عادی.

2. اتخاذ تدابیری برای کاهش غیبت و مرخصیهای به ظاهر موجه و کنترل آنها.

3. طراحی صحیح مشاغل برای جلوگیری از اتلاف وقت کارکنان.

...

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت آزمون ها و تستهای عیب یابی جوش پایان نامه کنترل مستقیم گشتاور موتور القایی تغذیه شده بوسیله سلول فتوولتائیک طرح توجیهی تولید کنسروهای رژیمی مبانی نظری پایان نامه درباره هوش هیجانی دانلود پاورپوینت کار سنجی (فصل یازدهم کتاب تجزیه و تحلیل و طراحی سیستمها زاهدی)