👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت طراحی در سطح مؤلفه

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت طراحی در سطح مؤلفه

پاورپوینت طراحی در سطح مؤلفه

پاورپوینت طراحی در سطح مؤلفه

اسلاید یک

طراحی در سطح مؤلفه ، كه طراحی رویه ای نیز نامیده می شود ، بعد از انجام طراحی های داده ، معماری ، و رابط انجام می شود . هدف ، ترجمه مدل طراحی به نرم افزار عملیاتی است . اما سطح مجرد سازی مدل طراحی موجود نسبتا بالاست، و سطح مجرد سازی عملیاتی پایین است . این ترجمه می تواند راهی باشد برای باز نمودن در به سمت مقدمه خطاهای پنهانی كه یافتن و اصلاح آنها در مراحل آخر فرآیند نرم افزار مشكل است . در یك سخنرانی مشهور ، Edsgar Digkstra ، كه در مفاهیم طراحی سهم عمده ای دارد ، اینگونه بیان نموده است : 

اسلاید دو

به نظر می رسد نرم افزار با بسیاری از محصولات دیگر متفاوت باشد ، كه در نتیجه ، كیفیت بالاتر ، نیازمند هزینه بالاتری نیز می باشد . افرادی كه نیازمند نرم افزار قابل اعتماد هستند ، خواهند فهمید كه باید راهی برای اجتناب از اشكالات عمده ای كه د درشروع وجود دارد بیابند، و در نتیجه فرآیند برنامه نویسی ارزان تر خواهد شد ... برنامه نویسان كارآمد ... نباید زمان خود را صرف اشكال زدایی نمایند . آنها نباید اشكالاتی را در شروع ایجاد نمایند .

اگر چه این كلمات سالها قبل بیان شده اند ، امروز هنوز درست هستند . هنگامی كه مدل طراحی به كد مبدا ترجمه می شود ، باید مجموعه ای از اصول طراحی را دنبال نمود كه نه تنها ترجمه را انجام می دهند ، بلكه اشكالاتی را در شروع به وجود نمی آورند.

اسلاید سه

امكان نمایش طراحی در سطوح مولفه با استفاده از زبان برنامه نویسی وجود دارد. درنتیجه ، برنامه با استفاده از این مدل طراحی به عنوان راهنما ایجاد می شود . روش دیگر ، نمایش طراحی رویه ای با استفاده از نمایشی میانی است ( برای مثال ، گرافیك ، جدول ، متن) كه می تواند به راحتی به كد مبدا تبدیل شود . علیرغم مكانیزمی كه برای نمایش طراحی در سطح مولفه استفاده می شود ، ساختمان داده ها ، رابط ها ، و الگوریتم هایی كه تعریف شده اند ، باید به راهنمایی های طراحی رویه ای مناسب گوناگونی تبدیل شوند كه در ضمن تكامل طراحی رویه به اجتناب از خطاها كمك می كنند . در این فصل این راهنمایی های طراحی بررسی می شوند. 

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق تاثیر فناوری اطلاعات بر مشاغل اقتصاد دانایی محور طرح تو جیهی فنی و اقتصادی تولید اجر سفالی مبانی نظری و پیشینه پژوهش تفکر انتقادی دانلود تحقیق هادیان الهی سیستم انبار