👈 فروشگاه فایل 👉

درباره آریگونی صنعت نساجی

ارتباط با ما

... دانلود ...

درباره آریگونی صنعت نساجی

درباره آریگونی صنعت نساجی

درباره آریگونی صنعت نساجی

آریگونی صنعت نساجی است با چرخة كامل (اكستروژن، بافته، تولید فابریك)

در سال 1936 بوسیلة جیوانی آرگونی ابداع شد و هنوز خانواده وی آنرا اداره می كنند.

در 25 سال اولیه در عرصه نساجی سنتی (بافت لباس) كار می كرد: از سال 1960 در تولید فابریكهای (بافته های فنی) به كار پرداخته است.

این شركت در نزدیك como (شمال ایتالیا) واقع است، منطقه ای كه همیشه در صنعت نساجی منحصر بفرد بوده است و ستاد بسیار ماهر و فناوری عالی دارد.

و آریگونی مفتخر است كه سرویس كامل به مشتریانش ارائه می دهد: این شركت به انجام تحقیقات و توسعه محصولات می پردازد و به كارگیری استفادة از مواد خام بهتر را مورد مطالعه قرار می دهد و آنگاه مراحل پیشرفته ای اكسترودنكیك، بافتن و تولید را آزمایش می كند.

شبكة فابریكهای آریگونی دارای ابعاد گسترده ای از 25 میلی متر (بیوبرد) تا 350 میكرون (بیورت) است وزن آنها بین C1 و 300 گرم در هر متر مربع متفاوت است و عرض آن بین 4 سانتی متر و 6 متر است.

آریگونی سه كارخانه تولیدی با كل فضای m000/11 دارد.

FRANGISOLE LD، با فاكتور كاهش دهنده نور و سایه انداختن برای سبزیجات در حال رشد مناسب است.

FRANGISOLE MD با كم كردن نور شدید سایه می اندازد و دارای فاكتور صفحه بندی برای در مرزبندی كردن محیط است. برای پرورش حیوانات بیشتر می توان از این صفحه ها استفاده كرد.

FRANGISOK MD با كم كردن نور به صورت معتدل، برای گیاهان گل دار كشت شده و گلخانه ای مناسب است.

FRANGISIL MD و HD white، رنگ آن سفید شیری راست و این شبكه مانع ورود پرتورهای خورشیدی بدون كم كردن نور می شود. محیط حفاظت شده بسیار گرم نمی شود و به آب كمی نیاز است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت عرضه و تقاضا در بازار کار پاورپوینت مبانی نظری حسابداری و گزارشگری مالی دولتی مقاله امنیت و دسترسی به داده ها در شبکه پایان نامه شناخت آتش و جشنهای مربوط به آن دانلود ارتباطات فصل نهم مبانی رفتار سازمانی رابینز، پارسائیان و اعرابی