👈 فروشگاه فایل 👉

مقاله التهاب ریوی

ارتباط با ما

... دانلود ...

مقاله التهاب ریوی

مقاله التهاب ریوی

مقاله التهاب ریوی 

در این بخش وضعیت بدن بیماران با بیماری التهاب بافت ریه بررسی می شود . در ابتدای این مطالعات ما توصیه می کنیم متدهایی را که می توانند برای شناسایی وضعیت بدن کودکان . جوانان و سالمندان با این بیماری مورد استفاده قرار گیرند شناسایی کنید .

تعریف التهاب های ریوی

التهاب ریوی ( CF ) یک نقص عضو ژنتیکی است که بر روی سیستم های گوارشی و تنفسی تاثیر می گذارد. این بیماری معمولاً بوسیله COPO ترشح کم لوزالمعده و غیر طبیعی بودن سطح الکترولیز در عرق بدن مشخص می شود.

CF اغلب در بین مردمان آسیایی معمول است و 70% بیماران CF را کودکان و جوانان شامل می شوند.

تأثیر CF بر وضعیت بدن :

بطور نمونه کودکان و جوانان با CF دچار سوء تغذیه و کند شدن رشد می شوند و همچنین شروع سن بلوغ در آنها به تعویق می افتد و نیز دارای یک ظرفیت محدود برای فعالیت های فیزیکی و تمرینات ورزشی می شوند. با در نظر گرفتن سن و جنس و کنترل سلامتی، کودکان با CF کوتاهتر بوده و دچار کاهش وزن و DB بیشتر ( کمتر ار درصد BF ) اختلاف DB برای پسران با CF بطور قابل ملاحظه ای پیشتر از دختران همین رنج بود. ( جانسون -1988 ).  همچنین برای مقایسه میزان سلامت کودکان و نوزادان متوسط و نوزادان چاق و یا همه نوزادان استحکام استخوان کودکان و جوانان CF بین 20% تا 18 % می باشد. 

تشخیص وضعیت جسم بیماران CF

در بررسی بچه ها و جوانان بالغ با بیماران CF روشهای ایزوتوپ رقیق شده و اندازه گیری TBW و یا DXA یک نوع معمول اندازه گیری وضعیت جسم مورد نظر و پیدا کردن روش معادله اند.  این نتایج در یک برآورد حدود BF درصد است ( رینوی بای 1990 ) 

تأثیر چاقی بر وضعیت بدن

اضافه وزن نه تنها شامل افزایش چربی های بدن می شود بلکه ممکن است بر وضعیت و چگالی FFB تاثیر گذارد. مجموعاً تری گریسریدها، بافت چربی شامل آب که ممکن است نسبت کربوهیدراتهای FFB در برخب افراد چاق افزایش دهد .

 تحقیقات اخیر مقایسه افزایش کربوهیدراتها در زنان و مردان چاق با افراد لاغرتر بود .

بررسی وضعیت بدن افرادی که چاق هستند :

اطلاعات درباره تشخیص وضعیت بدن افرادی که چاق هستند مقدمتا با بررسی زنان پایه گذاری می شود یک فقدان کمی در تحقیقات FFB درباره مردان چاق وجود دارد. باید از اطلاعات از مدل C-2 با اندازه گیری های چگالی یا متوایزوتوپ دوگانه با مرجع اندازه گیری معمول وضعیت بدن استفاده شد. فولر در سال 1994 گزارشی از سازش خوب میان چگالی کربوهیدراتها (مدل C-2) و متد C-3 (تخمین درصد BF ) از میان نمونه کوچکی از زنان آسیایی داد. 

👇محصولات تصادفی👇

مقاله در مورد جنگلهای شمال پاورپوینت تعاریف، شاخصها و تجزیه و تحلیل بهره وری سازمانی، پایان نامه بررسی ارزش تشخیصی سونوگرافی در تعیین اسكار كلیوی در كودكان سقوط قصاص در نظام حقوقی اسلامی و ایران کارآموزی مراحل ساختن یک ساختمان