👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود تحقیق تصادفات جاده ای

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود تحقیق تصادفات جاده ای

دانلود تحقیق تصادفات جاده ای

دانلود تحقیق تصادفات جاده ای

فهرست مندرحات:

ارابه مرگ " همچنان در جاده های کشور به پیش می رود . علل وقوع تصادفات جاده ای در کشور

140 هزار کشته و 12 میلیون مصدوم ؛ آمار تصادفات 7 سال گذشته در ایران/ 310 میلیارد تومان خسارات سالانه تصادفات رانندگی

اقشار کم درآمد بیشترین قربانیان تصادفات هستند

تصادف در كمین مسافران

منابع

بخشهایی از متن:

جاده های کشور هر لحظه شاهد وقوع تصادفات خونین است و این اتفاقات ناگوار تا زمانی که استانداردهای ایمنی جاده ها از یک طرف و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی دیگر جدی گرفته نشود ، همچنان ادامه خواهد داشت.

جاده های نامناسب ، رانندگان ناشی و یا خواب آلود ، اتومبیل های فرسوده و غیر استاندارد ، رعایت نکردن مقررات رانندگی در جاده ها و... از جمله عواملی به شمار می روند که به عنوان مقصران  تصادفات جاده ای شناخته شده اند اما سهم جاده ها در این میان بیش از بقیه عوامل است . حتی در مواردی که مقصر اصلی راننده ناشی است ، باز اگر وضعیت جاده ها متناسب باشد، می توان امیدوار بود که حادثه رانندگی به فاجعه تبدیل نشود...

با توجه به وجود 570 هزار کیلومتر راه و 750 کیلومتر آزاد راه در کشور ، باید به این مساله توجه داشت که 80 درصد ترافیک و 75 درصد تصادفات بر روی 20 درصد از محورهای بین استانی و بین شهری رخ می دهد .

...

سرنشینان خودروها ؛ بیشترین کشته شدگان تصادفات

بر اساس بررسی های صورت گرفته مشخص شد که 5/30 درصد کشته های ناشی از تصادفات سرنشین ، 25 درصد موتورسوار ، 3/22 درصد عابر ، 5/19 درصد راننده و 2/0درصد دوچرخه سوار بوده اند.

به گزارش مهر ، بررسی ها نشان می دهد نزدیک به نیمی از افراد یعنی 3/49 درصد ، در محل وقوع  تصادف ، 4/39 درصد در بیمارستان ، 8/9 درصد در حین انتقال به بیمارستان و 8/0 درصد افراد در منزل فوت کرده اند.

همچنین ، بیشترین نسبت متوفیات در مناطق درون شهری مربوط به استانهای تهران با 6/52 درصد ، اصفهان 5/42 درصد ، و بیشترین نسبت متوفیات در مناطق برون شهری مربوط به استان های قزوین با 8/81 درصد و گیلان 6/77 درصد و در نهایت بیشترین نسبت متوفیات درجاده های روستایی مربوط به استانهای ایلام با 8/13 درصد و کردستان 1/13 درصد بوده است .

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی اثر فرآیند تابش بر ماده غذایی مبانی نظری شیوه های فرزندپروری تحقیق درمورد شک تناسب بین حق و تکلیف ﻃﺮح ﺗﻮﺟﻴﻬﯽ - اﻗﺘﺼﺎدﯼ- ﻣﺎﻟﯽ اﺣﺪاث واﺣﺪ ﺗﻮﻟﻴﺪﯼ ﺻﻨﺎﯾﻊ ﻓﻠﺰﯼ